Допоможіть будь-ласка Висота прямокутника дорівнює 30 см, а основа дорівнює його 6/5. Обчисліть

периметр і площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Строганов Валера.

Ответ:

132 см;  1080 см²

Объяснение:

6/5 * 30 = 36 (см) основа

Р=2(30+36)=132 (см)

S=30*36=1080 (cм²)