ДАЮ 30 БАЛЛОВ Сторони трикутника дорівнюють 36 см, 29 см і 25 см. Знай- діть висоту трикутника,

проведену до більшої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Матвей.

дивіться фото..................


Отвечает Клокова Елизавета.

Ответ:

20 см.

Объяснение:

Знайдемо площу трикутника за формулою Герона:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c);    р=(36+29+25):2=45

S=√(45*9*16*20)=√129600=360 см²

Найбільша сторона = 36 см.

360=1/2 * 36 * h;  360=18 * h

 h=20 см