Визначити відстань від точки P(1,3) до прямої ada до прямої r рівняння 3x + 4y + 2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.

Відповідь:

3.4

Пояснення:

d=\frac{|3*1+4*3+2|}{\sqrt{3^2+4^2} } =\frac{|3+12+2|}{\sqrt{9+16} } =\frac{17}{\sqrt{25} } =\frac{17}{5} =3.4