Знайдіть периметр паралелограма ABCD,якщо сторона AD дорівнює 12 см ,АB =0.5 сторони AD


Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Таня.

Ответ:

Р=24cм

Объяснение:

AB=0,5AD ⇒

Сторона AD в 2 рази більша за сторону AB.

Нехай AB=x(см) , тоді AD=2x(см). Складаємо рівняння:

х+2х=12

3х=12

х=12:3

х=4

AB=4(см), тоді AD=2*4=8(см)

Р=2(а+b)=2(4+8)=2*12=24(cм)