8. Знайдіть довжину відрізка AB, якщо точка С - його середина і CB = 7 * 1 бал см. помогите пж

срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянов Тимур.
Якщо С-середина, то АВ=СВ=7, звідси АВ=АВ+СВ=7+7=14