У трикутнику АВС ∠C=90° . Висота СР утворює з катетом АС кут ,що дорівнює 38°. Знайдіт гострі кути

трикутника ?

Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

Ответ:

з трикутника АВС (кут С = 90*)

кут А = 180*- кут АС - кут С = 180-38-90=52

з трикутника АВС (кут С = 90*)

кут В = 180*- (кут С + кут А) = 180-90-52=38

Объяснение:

відповідь: 52,38,кут С = 90