ДОПОМОЖІТЬ НЕГАЙНО БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА У трикутнику АВС, Кут С=90 градусів, АВ=26см, ВС=10см,

знайти: sin кута В, та tg кута А

Ответы на вопрос

Отвечает Исабеков Айбол.

Ответ:

За теоремою Піфагора, знаходимо сторону AC:

AC = sqrt(AB^2 + BC^2) = sqrt(26^2 + 10^2) = sqrt(776) = 28 см

Знаходимо sin кута В за відношенням протилежної сторони до гіпотенузи:

sin(B) = BC/AC = 10/28 = 5/14

Знаходимо tg кута А за відношенням протилежної і прилеглої сторін до кута А:

tg(A) = AB/BC = 26/10 = 13/5

Объяснение: