Срочно даю 30 балов!!!!! Знайдіть довжину відрізка прямої 4x - 7 y + 28 = 0 всі точки якого мають

від'ємні абциси і додатні ординати та побудуйте цей відрізок

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.
4x+7y=28

x=0

4*0+7y=28
7y=28
y=4

(0;4) координати точки перетину графіка рівняння 4x+7y=28 з віссю ординат