Знайдіть значення x i у, при яких кожна з рівностей x/12 = 3/4 i 8/3 = y/x є правильною.

Срочнооооооооооооооооооооооо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Максим.

Ответ: x = 9 і y = 24

Пошаговое объяснение:

Давайте спочатку знайдемо значення х, при якому рівність x/12 = 3/4 є правильною:

x / 12 = 3 / 4

Щоб знайти х, потрібно помножити обидві сторони рівності на 12:

x = 12 * (3 / 4)

x = 3 * 3

x = 9

Тепер знайдемо значення у, при якому рівність 8/3 = y/x є правильною. Ми вже знаємо, що х = 9:

8 / 3 = y / 9

Щоб знайти y, потрібно помножити обидві сторони рівності на 9:

y = 9 * (8 / 3)

y = 3 * 8

y = 24

Отже, значення x = 9 і y = 24 є такими, при яких обидві рівності є правильними.