Обчисліть площу ромба із стороною 12 см і гострим кутом 45°. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковальская Галя.

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора:

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ.

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо:

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо: $c^2 = 12^2 + 12^2 = 288$

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо: $c^2 = 12^2 + 12^2 = 288$$c = \sqrt{288} = 12\sqrt{2}$

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо: $c^2 = 12^2 + 12^2 = 288$$c = \sqrt{288} = 12\sqrt{2}$Тепер можна обчислити площу ромба:

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо: $c^2 = 12^2 + 12^2 = 288$$c = \sqrt{288} = 12\sqrt{2}$Тепер можна обчислити площу ромба: $S = \frac{1}{2} \times 12\sqrt{2} \times 12\sqrt{2} = 144$

Площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей. Оскільки в гострокутному ромбі діагоналі перпендикулярні одна до одної і дорівнюють 2 сторонам, то можна знайти діагоналі за допомогою теореми Піфагора: $a^2 + b^2 = c^2,$ де $a$ та $b$ це сторони ромба, а $c$ це діагональ. Застосовуючи теорему Піфагора, отримуємо: $c^2 = 12^2 + 12^2 = 288$$c = \sqrt{288} = 12\sqrt{2}$Тепер можна обчислити площу ромба: $S = \frac{1}{2} \times 12\sqrt{2} \times 12\sqrt{2} = 144$ Отже, площа ромба дорівнює 144 квадратних сантиметра.