6. Точка О належить вiдрiзку АК, дов- жина якого 8,8 м. Визначте довжини а вiдрiзкiв АО і ОК, якщо

ОК на 0,7 см менший за АО. СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
Х - коеф. пропорційності, тому ОК = х, АО = х + 0,7
АО + ОК = АК
х + х + 0,7 = 8,8
2х = 8,8 - 0,7
2х = 8,1
х = 4,05
ОК = 4,05см, АО = 4,05 + 0,7 = 4,75см