Точка C належить відрізку AB, довжина якого 8см. Визначте довжини відрізків AC та BC, якщо AC

більше BC на 0,4см. Точка M належить відрізку KE, довжина якого 9см. Визначте довжини відрізків MK и МE, якщо MK більше ME в 3 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.

Объяснение:

АВ=8 см

ВС=х см

АС=(х+0,4) см

АВ=АС+ВС

8=х+0,4+х

8=2х+0,4

2х=8-0,4

2х=7,6

х=3,8

ВС=3,8 см

АС=3,8+0,4=4,2 см

КЕ=9 см

МЕ=х см

МК=3х см

МК+МЕ=КЕ

3х+х=9

4х=9

х=9:4

х=2,25

МЕ=2,25 см

МК=3•2,25=6,75 см