Одна з основ трапеції відносяться як 3:2, а висота - 8 см. Знайдіть меншу основу трапеції, якщо

її площа дорівнює 100 см². О А) 15 см B) 12,5 см Now No5 О Б) 8 см О г) 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

10см

Объяснение:

Більша основа — 3х

Меньша основа — 2х

S=h(a+b)/2; де а;b- основи.

Рівняння:

8(3х+2х)/2=100

4*5х=100

20х=100

х=5

2х=2*5=10см меньша основа