Чи може найменший кут опуклого дев'ятикутника дорівнювати 141°?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Ерсултан.

Відповідь:

180(n-2)=180(9-2)=180*7=1260

Нехай всі кути будуть дорівнювати 141 градус, тоді сума кутів опуклого дев'ятикутника буде дорівнювати 1269 градусів = 141*9. 1269>1260. Якщо кут 141 - найменший, то сума всіх кутів більша за 1269. Отже, найменший кут опуклого дев'ятикутника не може дорівнювати 141 градус.

Пояснення:

отметь пожалуйста как лучший ответ