З двох станцій, відстань між якими 100км в одному напрямку одночасно виїхали пассажирский і

товарной поїзди швидкість пассажирского поїзда 90км/год а товарного 70км/год Через скільки Годин пассажирский поїзд разложение товарний допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Распопина Диана.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

90-70=20 (км/год) різниця швидкості поїздів

100:20=5 (год.) коли зустрінуться поїзди