4.Знайти величини внутрішніх кутів опуклого п'ятикутника, якщо градусні міри кутів відносяться як

1:5:3:16:2. 1)чому дорівнює сума кутів опуклого п'ятикутника 2) Ввести К-коефіцієнт пропорційності позначити кути п'ятикутника через К. 3) Скласти рівняння і знайти значення k. 4) Знайти градусні міри даних кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Мария.

Ответ:

Объяснение:

<1:<2:<3:4:<5=1:3:5:16:2

Х - коэфинтцент пропорциональности

Составляем уравнение

СУ5У=180*(n-2)

x+3x+5x+16x+2x=180(5-2)=540

27x=540

x=540/27

x=20

<1=20

<2=60

<3=100

<4=16*20=320

<5=40