Одна зі сторін прямокутника дорівнює 7 см, а його діагональ на 1 см більша за іншу сторону.

Знайдіть площу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Madrid Real.

Відповідь:

168 см²

Пояснення:

позначимо іншу сторону прямокутника х , тоді діагональ = х+1

з утвореного прямокутного трикутника , де сторони прямокутника - це катети , а діагональ - гіпотенуза
7² = (х+1)² - х²

49 = х²+2х+1-х²

2х = 48

х = 24 см - інша сторона прямокутника

S = 7*24 = 168 см²