ВК - бісектриса ∆АВС, ВС = 6 см, КА = 6 см, АВ = 9 см. Знайдіть довжину сторони АС.


Ответы на вопрос

Отвечает Поляк Настя.

Ответ:

12 см

Объяснение:

ВК - бісектриса ∆АВС,

ВС = 6 см,

КА = 6 см,

АВ = 9 см.

АС  ?   бісектриса поділяэ основу Δ  АВ на відрізки пропорційні сторонам. КА/КВ=АС/ВС; АС =АК*ВС/КВ=6*6/(9-6)=12 см;