Дві сторони трикутника дорівнюють 8см і 5см, а кут між ними 45⁰. Знайдіть площу трикутника ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ремхо Вероника.

Ответ:

10\sqrt{2} см²

Объяснение:

S=¹/₂ *8*5*sin45⁰=¹/₂*40*\sqrt{2}/2=10\sqrt{2} см²