Основа трапеції дорівнює 26 см. висота 10 см, а площа 200 CM² Обчисли іншу основу трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Виталий.

Ответ:Площа трапеції вираховується за формулою:

S = ((a + b) / 2) * h,

де a і b - основи трапеції, h - висота трапеції.

Підставимо дані:

200 = ((a + b) / 2) * 10

Розкриємо дужки та спростимо:

400 = (a + b) * 10

40 = a + b

Оскільки одна з основ дорівнює 26 см, знайдемо другу:

40 = 26 + b

b = 14

Інша основа трапеції дорівнює 14 см. Відповідь: 14 см.

Объяснение:

Отвечает Щетинщиков Евгений.

Відповідь: інша основа трапеції дорівнює 14 см.

Покрокове пояснення:

Позначимо іншу основу трапеції як b2. Тоді маємо такі відомості:

Основи трапеції: b1 = 26 см, b2 = ?

Висота трапеції: h = 10 см

Площа трапеції: S = 200 см²

Формула для площі трапеції:

S = (b1 + b2) * h / 2

Звідси можемо виразити b2:

b2 = 2 * S / h - b1

b2 = 2 * 200 см² / 10 см - 26 см

b2 = 40 см - 26 см

b2 = 14 см