Площі двох правильних трикутників відносяться як 16:9. Як відносяться радіуси кіл , описаних

навколо цих трикутників

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилова Катя.

Ответ:

4:3

Объяснение:

k²=S1/S2

k=√(S1/S2)=√(16/9)=4/3

Відношення кіл дорівнює коефіцієнту подібності трикутників.