.. Знайдіть площу трикутника, якщо його сторони дорівнюють 15 см, 26 см, 37 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Денис.

Объяснение:

а=15 см

b=26 см

с=37 см

S=?

по формуле Герона:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c))

p=P/2=(a+b+c)/2=(15+26+37)/2=39

S=√(39(39-15)(39-26)(39-37))=

=√24336=156 cм²