У трикутнику авс кут а дорівнюе 60 градусів кут с дорівнюе 30 градусів АВ = 4 корінь квадратний 3.

знайдіть сторону вс

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Объяснение:

Тригонометрія для трикутника

У трикутнику авс кут а дорівнюе 60 градусів кут с дорівнюе 30 градусів АВ = 4 корінь квадратний 3. знайдіть сторону вс

Ми можемо використовувати тригонометрію для знаходження сторони ВС.

Спочатку знайдемо сторону АС, використовуючи тригонометричні співвідношення в правильному трикутнику:

cos 60° = AC / 4√3

AC = 4√3 * cos 60° = 2 * 4 = 8

Тепер знайдемо сторону BC, використовуючи тригонометричні співвідношення в прямокутному трикутнику:

tan 30° = BC / AC

BC = AC * tan 30° = 8 * 1/√3 = 8/√3 * √3/√3 = 8√3/3

Тому сторона ВС дорівнює:

BC + AC = 8√3/3 + 8 = 8(√3/3 + 1) ≈ 10.62

Отже, сторона ВС приблизно дорівнює 10.62.