ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО! НАПИШИТЕ В ТЕТРАДИ ПРОШУ!!! Катети прямокутного трикутника

відносяться як 3 : 5, а його площа трикутника дорівнює 30 см2. Знайдіть гіпотенузу цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.

Ответ:

2√34 см.

Объяснение:

Нехай катет а=3х см, катет в=5х см, тоді S=1/2 * 3x * 5x

1/2 * 15x² = 30

7,5x²=30

x²=4;  х=2

а=3*2=6 см;  в=5*2=10 см.

с=√(6² + 10²) = √(36+100)=√136=2√34 см.