8. (1,56) Знайдіть площу ромба, одна з діагоналей якого дорівнює 48 см. а СТОРОНА - 26


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилаев Глеб.

Ответ:

480 см²

Объяснение:

ABCD - ромб : AB 26 см. AC 48 см.

Нехай діагоналі перетинаються у точці О. Тоді АС-24 см. В ДАВО, пот Піфагора ВО (263-243) = √(26- 24)(26+24)=100=10. Вся друга діагональ BD 2-10-20 Ѕромба (d-d2)/2= (48см-20см)2-480 см²