Знайти скалярний добуток векторів а (2; 7; -1) і в (8; 4; 5) а × в​


Ответы на вопрос

Отвечает Savchenko Ira.

Ответ:

скалярний добуток цих векторів буде : a×b=2×8+7×4+1×(-5)=16+28-5=39