СРОЧНО! ПОМОГИТЕ Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 8 см і 14 см, а бічна сторона

дорівнює 10 см та утворює з мен- шою основою кут 30°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдуганов Никита.

Ответ:

10×√91

Объяснение:

Нехай ВК та СМ- висоти, тоді КВСМ- прямокутник ( KM=8 cм). Тоді АК=МD=(14-8):2=3 ( cм). За теоремою Піфагора: ВК=√10²-3²=√100-9=√91.

S=((a+b):2=(14+8):2×√91=22:2×√91=10×√91