Дано точки А(-5;-4),В(4;2) знайдіть координати вектора АВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Відповідь:Для знаходження координат вектора АВ потрібно від координат точки А відняти координати точки В. Тобто:

AB = (xB - xA, yB - yA)

Застосуємо цю формулу:

AB = (4 - (-5), 2 - (-4)) = (9, 6)

Отже, координати вектора АВ дорівнюють (9, 6).