Одна із сторін прямокутника 6 см, а діагональ – 10см. Знайдіть периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:

на фото

Пояснення:


Отвечает Литвиненко Евгения.

Відповідь:28 см

Пояснення:

За теоремою Піфагора знайдемо 2-гу сторону прямокутника. 10^2 = 6^2 + x^2. x^2 = 100-36= 64. x=8см. (х-друга сторона прямокутника)

Р = 2(а+b)= 2(6+8) = 2*14= 28(см)