Розв'яжи рiвняННЯ 2,4x+12,5x+10x=37,35


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

1.496

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати дане рівняння, об'єднаємо всі подібні доданки:

2.4x + 12.5x + 10x = 37.35

(2.4 + 12.5 + 10)x = 37.35

24.9x = 37.35

Тепер поділимо обидві частини рівняння на 24.9, щоб визначити значення x:

x = 37.35 / 24.9

x ≈ 1.496

Отже, значення x приблизно дорівнює 1.496.

Отвечает Кукри Милена.

Ответ:

2,4х + 12,5х + 10х = 37,35

24,9х = 37,35

х = 37,35 : 24,9

х = 1,5

2,4 1,5 + 12,5 1,5 + 10 1,5 = 37,35

37,35 = 37,35