прямокутник із сторонами 4 дм і 3,2 дм розрізали на квадрати із стороною 0,2 дм скільки утворилося

квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Фисенко Виктория.

Ответ: 320 квадратів

Объяснение:

0,2*0,2=0,04 (дм²) площа квадратика

4*3,1=12,8 (дм²) площа прямокутника

12,8 : 0,04 = 320 (квадратів)

1 0