Прямокутник зі сторонами 8 дм і 4,5 дм розрізали квадрати зі стороною 0,5 дм. Скільки утворилося

квадратів? будь ласка!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарев Алексей.

Ответ:

144 квадратів

Объяснение:

Sквадратів= 0,5×0,5=0,25 (дм²)

Sпрямокутника= 8×4,5=36 (дм²)

Кількість квадратів= Sпрямокутника : Sквадратів= 36:0,25 =144 квадратів