Прямокутник зі сторонами 10 дм і 9,5 дм розрізали на квадрати, сторона кожного з яких дорівнює 0,5

дм. Скільки утворилося квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманов Айзат.

Ответ:380 квадратів

Объяснение:

S прямокутника =10×9.5=95дм²

S квадрата =0.5×0.5=0.25дм²

95÷0.25=380 квадратів