Прямокутник зі сторонами 7 дм і 5,5 дм розрізали на квадрати, сторона кожного з яких дорівнює 0,5

дм. Скільки утворилося квадратів? (Розпишіть)

Ответы на вопрос

Отвечает Барневич Сергей.

Ответ:

В. 45 см².

S=5*9=45(см²)