Прямокутник, сторони якого 8 м і 4,8 м , розрізали на квадрати зі стороною 0,4 м. Скільки

утворилося квадратів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

(8 * 4.8) / (0.4 * 0.4) = 38.4 / 0.16 = 240