6.Прямокутник зі сторонами 4 дм і 3,2 дм розрізали на квадрати зі стороною 0,2 дм. Скільки

утворилося квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Кирилл.

Ответ:

320 квадратів

Объяснение:

4*3,2=12,8 (дм²) площа прямокутника

0,2*0,2=0,04 (дм²) площа квадратика

12,8 : 0,04 = 320 (квадратів)