На заряд, внесений у деяку точку електричного поля напруженістю E=100В/м, діє сила F=0,33мкН.

Визначте величину заряду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Анастасия.

Ответ:

Для визначення величини заряду можна скористатися формулою для електричної сили:

F = qE

де F - сила, що діє на заряд q, E - напруженість електричного поля.

Перетворюємо формулу, щоб виразити q:

q = F/E

Підставляємо відомі значення:

q = 0,33*10^(-6) Н / 100 В/м = 3,3*10^(-9) Кл

Отже, величина заряду, який був внесений у точку електричного поля, дорівнює 3,3 нанокулонів.

Объяснение:

слова тебе не нужны только формулы и цифры пиши