Скласти рівняння кола з центром в точці д (2;-1) яке проходить через точку м(-2;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Катков Игорь.

Ответ:

(x-2)²+(y+1)²=25

Объяснение:

загальне рівняння (x-a)²+(y-b)²=r²

r знаходимо як відстань від центру до точки, що належить колу

r = √((-2-2)²+(2+1)²) = √25 = 5

(x-2)²+(y+1)²=25