Знайдіть площу трикутника одна зі сторін яка дорівнює 7 см а висота що проведена до цієї сторони -

4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

14см²

Объяснение:

дано:

h=4 см

а=7 см

знайти:

S—?

розв'язання:

S трикутника = 1/2 × h (висоту, що проведена до сторони а) × а (сторона трикутника)

S трикутника = 1/2×4×7=2×7=14 см²