Кола радіусом 5 і 9 см дотикаються зовні. Знайдить відстань між центрами кіл.


Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Адам.

Ответ:

14 см

Объяснение:

Нехай радіус більшого кола R, маленького-r. тоді L=R+r=5+9=14 см.

Отвечает Шихалев Дима.

Відповідь:

14 см

Пояснення:

у файлі