9. Знайдіть довжину сторони правильного трикутника, якщо його площа 4 см².​


Ответы на вопрос

Отвечает Подольная Настя.

Ответ:

a=16\sqrt{3} /3

Объяснение:

4=\sqrt{3} /4*a

16/\sqrt{3} =a

a=16\sqrt{3} /3