Знайдіть площу трикутника, якщо висота дорівнює 7, а сторона до якої проведено Висоту – 24.

!!!!!!СРОЧНО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ксения.

Ответ:

h=7

a=24

S=1/2ah= 1/2*7*24=84 кв. од