Знайди площу трикутника, у якого одна зі сторін і висота, проведена до неї, відповідно дорівнюють:

а) 3 см і 8 см; б) 18 см і 0 2 , дм; в) 2 5 см та 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сисёва Катя.

Ответ:

S=a•ha/2

3•8/2=12/см²/

0,1•18/2=0,9/см²/

5•25/2=62,5/см²/