- Підлогу пофарбували 2 рази. Першого разу на кожний квадратний метр витрачали 170 г фарби, а

другого разу - 80 г. Скільки всього фарби витра- тили, якщо довжина кімнати 5 м, а ширина — 4 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобак Олесь.

Відповідь:

5000 г фарби

Покрокове пояснення:

5*4=20(км²) - площа кімнати
170*20=3400(г)- фарби витратили першого разу
80*20=1600(г)- фарби витратили другого разу
3400+1600=5000(г) фарби витратили за два рази
Відповідь: 5000 г фарби.