Координати вектора АВ(2;2), ВС(-5;0). За цими результатами знайдіть координати вектора

с=АВ-ВС.Варіанти відповідей:А) (0;4),Б) (-1;-4),В) (7;2),Г) (1;1)​.

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

В) (7;2)

Объяснение:

Теорема: якщо координати векторів а і в дорівнюють (а1; а2) і (в1; в2), то а+в дорівнюють (а1-в1; а2-в2).

с=АВ-ВС=(2-(-5); 2-0)=(7; 2)