Знайдіть площу трикутника, якщо його одна із сторін 3, а висота проведена до цієї сторони 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

S=1/2 * a * h = 1/2 * 3 * 4 = 6 од²

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює половині добутку основи на висоту.