1. Встановити формулу і назву насиченого одноатомного спирту, якщо густина його парів 3,9286 г/л.

2. Який об'єм повітря необхідний для спалювання 12 л пропану?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алина.

Ответ:

C5H11OH, 60 литров

Объяснение:

1)M = p*V

M = 3.9286*22.4=88

CnH2n+1OH⇒ 12n+2n+1+17=88

14n=70

n=5 ⇒ C5H11OH

 

     12           х

2) C3H8 + 5O2 ⇒3CO2 + 4H2O

    22.4       112

x= 60