Діагоналі трапеції діляться точкою перетину у відно- енні 2:3. Менша основа трапеції дорівнює 8

см. Знай- діть більшу основу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамчиц Илона.

Ответ:

большее основание=12

Объяснение:

триугольники вписаны в трапецию подобны

2/3=8/x

2*x=8*3

x=24/2

x=12