Знайдіть сторони рівнобедренго трикутника, якщо його периметр дорівнює 39см, а бічна сторона

відноситься до основи як 4:5

Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Артем.
Позначимо довжину бічної сторони 4x, основи 5x. Тоді периметр дорівнює:
4x+4x+5x=39
13x=39
x=3
4x = 4*3 = 12 см - бічна сторона
5x = 5*3 = 15 см - основа