Одна із сторін паралеограма більша від другої на 12см а його периметр дорівнює 64см. знайдіть

сторони паралеограма. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чудаков Ваня.

Ответ:

2x+2(x+12)=64

4x+24=64

4x=40

x=10

x+12=22

Объяснение: